12. RAF Ürün Dergisi Kapak Tasarım Yarışması

Başvuru Başlangıç Tarihi: 02 Ekim 2017 Başvuru Bitiş Tarihi: 15 Aralık 2017 Seçici Kurul Toplanması: 22 Şubat 2018 Sonuç Bildirim Tarihi: 29 Aralık 2017 12. RAF Ürün Dergisi Kapak Tasarım Yarışması Arkitera Mimarlık Merkezi tarafından düzenlenen RAF Ürün Dergisi Kapak Tasarım Yarışması, genç tasarımcıların çalışmalarını ve isimlerini tanıtabilmeleri için düzenlenmiştir.

Start

End

Başvuru Başlangıç Tarihi: 02 Ekim 2017
Başvuru Bitiş Tarihi: 15 Aralık 2017
Seçici Kurul Toplanması: 22 Şubat 2018
Sonuç Bildirim Tarihi: 29 Aralık 2017

12. RAF Ürün Dergisi Kapak Tasarım Yarışması

Arkitera Mimarlık Merkezi tarafından düzenlenen RAF Ürün Dergisi Kapak Tasarım Yarışması, genç tasarımcıların çalışmalarını ve isimlerini tanıtabilmeleri için düzenlenmiştir. Yarışmada dereceye giren kişilerin tasarımları RAF Ürün Dergisi 2018 Ocak sayısının kapağında yayınlanacaktır.

Yarışmanın ana amacı genç tasarımcıların RAF Ürün Dergisi aracılığıyla kendi isimlerini ve tasarımlarını geniş bir kitleye duyurabilmektedir. Yarışmada konu olarak herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Fakat tasarımların genel ahlak kuralları çerçevesinde olması gerekirken ve pornografik içerikli, siyasi ve dini içerikli tasarımların değerlendirmeye alınmayacağı belirtilmiştir.

12. RAF Ürün Dergisi Kapak Tasarım Yarışması Başvuru Şartları

Yarışmacılar yarışmaya birden fazla tasarım ile katılabilirler. Tasarımların özgün olmaları gerekmektedir. Yarışmacılar tarafından hazırlanan tasarımlar Arkitera Mimarlık Merkezi mail adresi olan rafkapak@arkitera.com e posta adresine iletilmelidir. Hazırlanan tasarımlar maksimum 4 mb olabilir. Son tasarım gönderim tarihi 15 Aralık 2017 saat 17’dir. Bu saatten sonra gönderilen tasarımlar kabul edilmeyecektir. Ayrıca yarışmaya 35 yaş üzeri kişiler kabul edilmemektedir.

12. RAF Ürün Dergisi Kapak Tasarım Yarışması” Ödülleri

12. RAF Ürün Dergisi Kapak Tasarım Yarışması ödüllerine bakacak olursak, yarışma birincisi 16 GB iPad Air ödülünün sahibi olurken aynı zamanda bir sonraki yarışmada da jüri üyesi olarak görev alacaktır.

Bir cevap yazın