"4 Mevsim Gaziantep: İlkbahar– Yaz" 1.Ulusal Fotoğraf Yarışması

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 1. Ulusal Fotoğraf Yarışması, "4 Mevsim Gaziantep: İlkbahar – Yaz" temasını taşıyor. Yarışma 2 aşamalı olup 4 ayrı mevsim için 2 farklı bölümde düzenlenecektir. Gaziantep Belediyesi için büyük önem taşıyan yarışma, gelecek nesiller için de bir arşiv niteliği taşıyacaktır. İlk olarak İlkbahar ve Yaz temaları

Start

End

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 1. Ulusal Fotoğraf Yarışması, “4 Mevsim Gaziantep: İlkbahar – Yaz” temasını taşıyor. Yarışma 2 aşamalı olup 4 ayrı mevsim için 2 farklı bölümde düzenlenecektir. Gaziantep Belediyesi için büyük önem taşıyan yarışma, gelecek nesiller için de bir arşiv niteliği taşıyacaktır.

İlk olarak İlkbahar ve Yaz temaları işlenecek yarışmada, Sonbahar ve Kış için de farklı bir ödül töreni düzenlenecektir. Yarışmada ayrıca cep telefonu ile çekilen fotoğraflar da değerlendirmeye alınacaktır. Bu sayede herkesin yarışmaya katılması ve geniş kitlelere ulaşılması hedefleniyor.

Bu yarışma iki bölümden oluşuyor. “4 Mevsim Gaziantep: İlkbahar” ve “4 Mevsim Gaziantep: Yaz” temaları işleniyor. Her iki bölüme de renkli veya siyah beyaz fotoğraflar ile katılım gerçekleştirilebiliyor.

Seçici Kurul Toplanması: 20.09.2017
Sonuç Bildirim Tarihi: 25.09.2017

“4 Mevsim Gaziantep: İlkbahar– Yaz” 1.Ulusal Fotoğraf Yarışması

Yarışmaya katılım ücretsiz olup 18 yaş altı kişiler veli onayı ile olmak üzere herkes katılabilir. Katılımcılar yarışmaya en fazla 4 fotoğraf ile katılabilir. 300 dpi çözünürlükte uzun kenarı en az 2400 piksel ve en az 2 mb en fazla 4 mb fotoğraflar ile yarışmaya katılım gerçekleştirilebilir.

Yarışmaya katılacak katılımcılar başvurularını ve fotoğrafları www.tfsfonayliyarismalar.org adresinden online olarak gerçekleştireceklerdir. Başvuru için gönderilecek fotoğraflarda katılımcıya ait logo, imza veya tarih gibi bilgiler bulunmamalıdır. Fotoğrafların isimlendirilmesi sırasında Türkçe karakter kullanımı yasaktır. İsimlendirme için karakter sayısı en fazla 31 olarak belirlenmiştir.

“4 Mevsim Gaziantep: İlkbahar– Yaz” 1.Ulusal Fotoğraf Yarışması Ödülleri

“4 Mevsim Gaziantep: İlkbahar – Yaz” fotoğraf yarışmasında birinciye 3.000 TL, ikinciye 2.000 TL, üçüncüye 1.000 TL ödül verilecektir. Mansiyon ödülü 3 adet olmak üzere fotoğraf başı 500 TL ödül verilecektir. En fazla 40 fotoğraf olmak üzere sergileme için fotoğraf başı 100 TL verilecektir.

Şartnameyi Görüntüle

Şartnameyi Görüntüle

Bir cevap yazın