"En Hayırlı Kırmızı" Fotoğraf Yarışması

Türk Kızılayı Malatya Şube Başkanlığı - Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (MAFSAD) "En Hayırlı Kırmızı" Fotoğraf Yarışması Türk Kızılayı Malatya Şubesi ile Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği tarafından düzenlenen “En Hayırlı Kırmızı” fotoğraf yarışması Kızılay’ın dünya genelinde yaptığı çalışmalara dikkat çekmek ve destekçi sayısını artırmak amacıyla düzenlenmektedir. İçinde

Start

1 Ekim 2017

End

14 Aralık 2017

Türk Kızılayı Malatya Şube Başkanlığı – Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (MAFSAD) “En Hayırlı Kırmızı” Fotoğraf Yarışması

Türk Kızılayı Malatya Şubesi ile Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği tarafından düzenlenen “En Hayırlı Kırmızı” fotoğraf yarışması Kızılay’ın dünya genelinde yaptığı çalışmalara dikkat çekmek ve destekçi sayısını artırmak amacıyla düzenlenmektedir. İçinde kırmızıyı barındıran ve yardım temalı fotoğraflar yarışmaya katılım için ana şarttır.

Kızılay tarafından kurumun destekçi sayısını artırmak için düzenlenen bu yarışma ile farkındalık yaratmayı hedefliyor.

“En Hayırlı Kırmızı” Fotoğraf Yarışması Şartları

En Hayırlı Kırmızı fotoğraf yarışmasına katılım ücretsiz olup 18 yaş üzeri herkese açıktır. Jüri heyeti, düzenleme kurulu ve TFSF temsilcileri ve birinci derece yakınları yarışmaya katılamamaktadır. Ayrıca daha önce TFSF tarafından daha önce kısıtlanma kararı verilen ve devam eden kişiler de yarışmaya katılamamaktadır. Her fotoğrafçı yarışmaya en fazla 4 (dört) fotoğraf ile katılabilmektedir. Daha önce yarışmalarda ödül almış fotoğraflar ile yarışmaya katılım yasaktır. Fotoğrafların belgesel yapısı ile oynanması yasaktır. Keskinlik, renk, toz alma gibi işlemler yapılabilir.

Yarışmaya katılım tamamen online olarak www.tfsfonayliyarismalar.org adresinden yapılacak olup fotoğraflarda sisteme yüklenerek başvuru gerçekleştirilecektir. Fotoğraflarda imza, logo, tarih gibi bilgiler bulunmamalıdır. Başvuru için gönderilecek fotoğraflar 7-12 sıkıştırma kalitesinde, 150-300 dpi çözünürlükte ve en az 2 mb en fazla 4 mb olarak sisteme yüklenecektir. Fotoğrafların isimleri maksimum 31 karakter olup Türkçe karakter ile yazılmamalıdır.

“En Hayırlı Kırmızı” Fotoğraf Yarışması Ödülleri

Malatya Kızılay Şubesi tarafından düzenlenen En Hayırlı Kırmızı fotoğraf yarışmasında birinciye 3.000 TL veya yurt dışı yardım faaliyetlerine katılım, ikinciye 2.000 TL veya yurt dışı yardım faaliyetlerine katılım, üçüncüye 1.000 TL veya yurt dışı yardım faaliyetlerine katılım imkanı sağlanmaktadır. Ayrıca mansiyon ödülü de 500 TL’dir. Beğenilen fotoğraflar arasından en fazla 40 fotoğraf sergileme için 250 TL ücret ile alınacaktır.

Bir cevap yazın