RAF Kapak Tasarım Yarışması Sonuçlandı

RAF Kapak Tasarım Yarışması Sonuçlandı

Arkitera Mimarlık Merkezi‘nin genç tasarımcıların isimlerini ve tasarımlarını geniş bir kesime tanıtabilmesi amacıyla RAF Ürün Dergisi Ocak 2015 sayısının kapağı için düzenlediği RAF Ürün Dergisi Kapak Tasarım Yarışması sonuçlandı. Sloganımızı “RAF’a Kapağı Atın” olarak belirlenen yarışmaya 162 kişinin tasarımlarıyla başvurduğu belirtildi.

2014 yılının kapaklarını tasarlayan tasarımcılardan oluşan seçici kurulda Cem DinlenmişHakan GürsuMaryam JodeirierajaieArif Özden ve Can Yalman, arkitera.com editörleri yer almaktaydı.

19 Aralık – 25 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen arkitera.com editörleri oylaması sonrasında belirlenen ilk 9 tasarım üzerinden yapılan jüri değerlendirmesi sonucunda Aslı Yıldız‘a ait olan “QR City” adlı tasarım, RAF Ürün Dergisi Ocak 2015 sayısının kapağında yer almak üzere ödüle layık görüldü. Bununla birlikte 2016 Ocak sayısının kapak tasarımının seçileceği bir sonraki yarışmada da jüri üyelerinden biri olmaya da hak kazanan yarışmanın birincisi, 16 Gb iPad Air kazandı.

Birinciye ait tasarımı 2015 Ocak RAF Ürün Dergisi’nin kapağında görebilirsiniz.

Bir cevap yazın